Charitatívny Vianočný večierok EKC, Zborov 2023

20.12.2023

Len VĎAKA všetkým Vám, sa vyzberala krásna suma: 3050€, ktoré sme už poslali na transparentný účet. Spoločnými silami sa nám podarila úžasná vec. Chceli by sme sa všetkým tým, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom prispeli na zbierke pre rodinku Pristášovcov z Becherova, na akcii - Charitatívny Vianočný večierok v Zborove 2023, srdečne poďakovať. 

Obrovská Vďaka patrí všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám nezištne pomáhali a bez ktorých by to nebolo možné zorganizovať. Veľká Vďaka patrí všetkým sponzorom, ktorí nám prispeli do našej charitatívnej tomboly ako aj hudobníkom ktorí nám počas večera hrali krásne Vianočné piesne. 

VĎAKA DOBROVOĽNÍKOM : Branislav Balent a Lenka Balentová, Danka Hudáková, Beáta Miženková a Ján Miženko, Silvia Buffová a Jozef Buffa, Martina Mačejovská a Pavol Mačejovský, Lucia Biathová a Gabriel Biath, Katarína Kotuľákova a Peter Kotuľák, Ľudmila Lenková a Peter Lenk, Marek Hložek, Stanislav Lenk, Viktória Majcherová, František Gura starší, František Gura mladší, Ondrej Gura a Ján Pastirčák.Vďaka aj všetkým tým, ktorí boli pripravený v zálohe v prípade potreby. Dali ste do toho kusisko LÁSKY a preto tak všetko super chutilo.

Poďakovať sa chceme aj dievčatám, Katke a Jarke z baru M2, ktoré nám ponúkli možnosť urobiť túto krásnu akciu na tomto mieste, pred bývalou reštauráciou - STARÝ KAŠTIEĽ, ako aj za ich celkovú pomoc . 

VĎAKA SPONZOROM: Drogéria Jarka Jackaninová, Unikov - Peter Bľanda, Buffa - Stavebné práce, Katarína Lazorová, Sagan Sport, Spojma - Vlado Šiba, 101 Drogéria, Kolektív UniCredit Bank, Bumerang - Vincent Kukľa, CBA Komfos, Júlia Šariská, Vermex Lokál Svidník, Rod. Miženková, Eko - Butik Bardejov, Juraj Pollák, Richard Mizerák, J.M.J.Pro s.r.o,Evapify, Štefan Klár, Dobrí Anjeli, Reiffeisen Bank, Generali,Piváreň Garžoľ, Jozef Popjak Dart Relax, Vodotherm - František Šiba, Kendbard s.r.o, Feba - Rastislav Feciľák, Charita Svidník a 8x anonymným DARCOM. 

VĎAKA HUDOBNÍKOM: PPProject Band https://www.facebook.com/profile.php?id=100090464495974 Pavol Biško s deťmi, František Mišek a Antónia Bišková. 

Malo to svoje správne Vianočné čaro. Prajeme Vám všetkým krásne, pokojné, požehnané, Vianočné sviatky a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie s Vami. Ešte raz srdečná Vďaka. 

Ráno, keď vstaneš a oči otvoríš, otvor aj srdce a šťastie uvidíš. Otvor si srdce a nebudeš ľutovať, ak dobro budeš, iným ľuďom priať. Ak dobro praješ, dvakrát sa ti vráti, smútok a žiaľ v tu chvíľu sa stratí. Tak prajme druhým, čo sami chceme, vtedy tie pravé Vianoce zažijeme. To preto sa nám Spasiteľ narodil, aby nás po správnych cestách vodil. Tak nechajme sa jeho láskou viesť, on pomôže nám, naše kríže niesť. JK.