4. 6. 2022 - Fatimská sobota. Celodenný výlet na pútnickú horu Butkov + poobedie strávené na oddychovom mieste v blízkosti Ružomberka.

Dňa 4. 6. 2022, je tu pre Vás pripravený celodenný výlet na najmladšie pútnické miesto na Slovensku - Hora Butkov + poobedňajší oddych v Čutkovskej doline alebo v Hrabovo /okr.Ružomberok/. Máme pre Vás pripravený pestrý program, kde zažiješ nie len duchovno ale aj kopec zábavy, možno adrenalínu, autobusový kvíz, živej hudby a dobrého jedla. 

https://krizbutkov.sk/ Hlavná webová stránka.


PROGRAM: 

Odchod v skorých ranných hodinách presne o 6:00 z parkoviska pri kostole sv. Margity Antiochijskej v Zborove,  6:05 parkovisko kostol Dlhá Lúka, 6:15 autobusová zastávka ul. Slovenská Bardejov. /Čím skôr vyrazíme, tým viacej toho zažijeme :-)/ Ranný program v autobuse: ranná modlitba, privítanie a modlitba svätého ruženca. Postupne aj pesničky na želanie - na ľudovú nôtu :-). Prvá prestávka bude nasledovať až na Motoreste Rieka, kde budeme mať  polhodinové "vylodenie" od 9:00 do 9:30, odkiaľ ďalej pokračujeme ešte dobrú hodinku až na parkovisko ktoré je už pod horou Butkov. Tam by sme mali doraziť približne okolo 10:45. Presúvame sa pomaly vyššie ku Krížovej ceste, ktorú začíname o 11:00. Téma rozjímaní: RODINA. Táto KC - Cesta Svetla, bude moderovaná s doprovodom hraním piesní na gitarách. 12:00 Svätá omša obetovaná za nás pútnikov a naše rodiny. Od 13:00 do 13:30, možnosť osobných modlitieb pri viacerých relikviách a kaplnke Božieho milosrdenstva. 13:30 odchod dole z hory na parkovisko. 14:00 odchod autobusu, smer Ružomberok - Čutkovská dolina, kde by sme mali doraziť okolo 15:30. Na tomto mieste sa zostáva približne až do 19:00 /možnosť sa presne dohodnúť na mieste/. Čutkovská dolina, - miesto zábavy, rôznych atrakcií, oddychu, možnosť sa okúpať vo welness a miesto kde sa dá skvele najesť a vypiť. Predpokladaný príchod domov 21:30 / takže sa stíha do večierky :-) Časy sú približné, orientačné, samozrejme okrem ranného odchodu autobusu. Prijmi pozvanie a zaži niečo výnimočné.


https://www.youtube.com/watch?v=72FnZtS1hJo&t=421s  Socha Panny Márie. Kráľovná neba na hore Butkov.


Poobedie strávené na oddychovom mieste v blízkosti Ružomberka - Čutkovská dolina alebo Hrabovo.


https://www.bustrans.sk/bus.php , Cestujeme moderným autobusom zn. MAN alebo zn. Mercedes Benz Tourismo RHD EURO VI- počet sedadiel 49+1+1- TV, CD, DVD, USB - klimatizácia - chladnička - dvojpolohové anatomické sedačky - vákuové tónované okná - WC.


Cena výletu: 20€ na osobu. Platba na mieste v autobuse. Záloha nie je potrebná, keďže Vaše potvrdenie berieme vážne. Linky s webovými stránkami, nájdeš postupne pri každej fotografii. Okrem ruženca si nezabudni zobrať aj nejakú svačinu a niečo na pitie, aby ťa nedusilo :-). Dôležitá informácia! Po zaplnení autobusu dostaneš SMS správu ako aj E- mail s potvrdením, najneskôr týždeň pred odchodom. Pre bližšie informácie, môžete volať aj na Tel. číslo: 0907 695 490. Tešíme sa na Vás.


REGISTRAČNÝ FORMULÁR: